ElJoy Centrum Języków Obcych | Oferta
PromocjaPromocjaPromocja

Oferta

Nasza oferta obejmuje zarówno kursy indywidualne jak i grupowe. W przypadku zajęć indywidualnych nasz lektor stworzy dla Państwa indywidualny program nauczania, a także zaproponuje najbardziej odpowiednią do Państwa wymagań i predyspozycji metodę nauki.

Prowadzimy zajęcia w małych grupach, do 6 osób maksymalnie, pozwala nam to kontrolować pracę każdego ucznia. U nas nikt nie zostaje w tyle!

W przypadku zajęć z dziećmi uważamy, że ważne jest wybranie odpowiedniej dla nich grupy, czyli w przybliżonym wieku i na podobnym poziomie.

W przypadku kursów w grupach dwu- lub trzyosobowych rekomendujemy zajęcia prowadzone w gronie znajomych – wtedy nauka będzie łatwa i przyjemna.


Nasze centrum oferuje doskonałe warunki do nauki, posiadamy i UŻYWAMY tablicę interaktywną. Lekcje z tablicą interaktywną są bardzo atrakcyjne dla uczniów. Takich możliwości nie daje np. tradycyjna tablica lub nawet  ilustracja pokazywana wszystkim uczniom w książce. Ponadto pozwala to na równoległe oddziaływanie na wiele zmysłów przez co przyswajanie wiedzy jest szybsze i efektywniejsze. Grafika pomaga wzrokowcom lepiej wyrazić i zrozumieć przerabiany materiał. Uzyskujemy większe zainteresowanie uczniów, a jak wiadomo jeden obraz zastępuje 100 słów!

W naszej ofercie nie ma sztywnych terminów zajęć i narzuconej z góry liczby godzin. To Państwo decydują o terminie rozpoczęcia kursu (działamy przez cały rok), a także jak często będą odbywały się zajęcia (jeden, dwa razy w tygodniu lub częściej) i jak długo będą trwały (60 minut, 90 minut lub dłużej).

Bez wzgledu na formę zajęć (indywidualna lub grupowa) istnieje możliwość dojazdu do domu lub do miejsca Państwa pracy.